Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Motycz – oferty mieszkań

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

820 000 zł72 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ładne przestronne mieszkanie w bliskim sąsiedztwie centrum i w pobliżu głównych arterii wylotowych miasta. Spokojne osiedle i ciche sąsiedztwo. Plac zabaw, sklepy osiedlowe, piekarnia,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł56 m² 8 017,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego, jasnego, mieszkania o powierzchni 56m położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Skierki. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,03 m² 10 151,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 64m2 w samym Centrum Lublina - ul. Narutowicza. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w niskim bloku z cegły, po termoizolacji kilka lat temu. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 960 zł62,60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 62,60 m2 na parterze w 3 piętrowym bloku. Opis mieszkania -pokój dzienny o pow. 24,50 z wyjściem na balkon o pow. 11,00 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

NA sprzedaż mieszkanie na ul. Bernardyńskiej Lokalizacja to centrum miasta - ul. Bernardyńska 11 - w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta oraz Krakowskiego Przedmieścia. Budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

359 900 zł30,97 m² 11 620,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 30,97 m2 zlokalizowane przy ul. Królowej Jadwigi na Felinie. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 869 zł50,89 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz do wejścia! śródmieście! - Obręb - stare miasto! Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł58 m² 10 775,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Gotowiec inwestycyjny - 5 pokoi | Czechów | blisko Uniwersytetu Medycznego Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 58 m2, (5-pokoi) zlokalizowane przy ul. Radzyńskiej na lubelskim.

Szczegóły ogłoszenia

523 500 zł53 m² 9 877,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Mieszkania na Sprzedaż Lublin! 1, 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,57 m² 13 311,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w stanie deweloperskim położone w dzielnicy Czechów. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości. Apartamentowiec powstaje o krok od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Motycz

Motycz,lubelskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na Sprzedaż Mieszkanie 64 m 2 z ogródkiem w Motyczu Jeżeli szukasz mieszkania 3 pokojowego z własnym ogródkiem w fantastycznej cenie i lokalizacji, to mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Motycz

Motycz,lubelskie

299 900 zł70 m² 4 284,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie Mieszkanie w Motyczu Mieszkanie 3 pokojowe bezczynszowe o powierzchni 65 m 2 w stanie deweloperskim .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Motycz

Motycz,lubelskie

195 000 zł65 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! Do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim w 2-mieszkaniowym domu w Motyczu. Mieszkanie na parterze lub 1 piętrze (zewnętrzna klatka schodowa). Około 7 km od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij