Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Motycz

Motycz, lubelskie

  • 435 000 zł
  • 3 000 m²
  • 145 zł/m²

Zdjęcie

Emilia Klębowska

Skontaktuj się

Działka rolna Motycz

Motycz, lubelskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

435 000 zł

3 000 m²

145 zł/m²

Działka rolna Motycz

Zaktualizowane: 22 maja 2026

435 000 zł 3 000 m² 145 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 435 000 zł (145 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: rolna, 3 000 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 93m; szerokość: 34m; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę zagrodową o powierzchni 3000 m² położona w miejscowości Motycz, gmina Konopnica, powiat lubelski.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy o niskiej intensywności zabudowy, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort codziennego życia. (...)

Agent

Emilia Klębowska

669 494...

669 494 058

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Emilia Klębowska

669 494...

669 494 058

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości